Image layer

SZKOLIMY OD LAT

Przeszkoliliśmy blisko 1,7 mln osób
Prowadzimy 80 forów branżowych

więcej na www.frdl.org.pl

Aktualności

KKFSekretarzy

IV KRAJOWY KONGRES SEKRETARZY


IV edycja Krajowego Kongresu Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego, organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Sekretarzy JST 19-20 września 2019 r. HOTEL NOVOTEL**** w Warszawie


KONKURS NA PROJEKT STATUETKI

KONKURS NA PROJEKT STATUETKI NAGRODY IMIENIA JERZEGO REGULSKIEGO


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i TUP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie projektu statuetki Nagrody imienia Jerzego Regulskiego.


IV edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego

NABÓR do IV edycji Nagrody imienia Jerzego Regulskiego


FRDL oraz TUP ogłaszają IV edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz za wzmacnianie samorządności terytorialnej.


Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019

FRDL partnerem trzeciej edycji konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019


Europejskie Nagrody Innowacje w Polityce (Innovation in Politics Awards) przyznawane są co roku przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą główną w Wiedniu. Zwycięzcy są wybierani przez jury z 47 krajów Rady Europy. Nagroda jest poświęcona stałemu rozwojowi i wzmacnianiu innowacyjnej polityki demokratycznej i administracji publicznej w Europie.


WyboryPE

Twój głos ma moc. Lepiej wybierz.


Szczegóły wkrótce!


logoKKFSK

Krajowy Kongres Forów Skarbników


II edycja Krajowego Kongresu Forów Skarbników, organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Skarbników JST 21-22 maja 2019 r. HOTEL NOVOTEL**** w Warszawie


KKFSkarbnikowlogo

KRAJOWA RADA FORÓW SKARBNIKÓW JST


​W dniu 27 listopada 2018 w siedzibie Fundacji w Warszawie odbył się Pierwszy Zjazd  Przedstawicieli Zarządów regionalnych Forów Skarbników, w trakcie obrad powołana została Krajowa Rada Forów Skarbników Jednostek Samorządu Terytorialnego (KRFS JST).


Kampania

Twój głos ma moc. Użyj jej!


Powody, dla których warto iść na Wybory Samorządowe...


Logo

Konkurs "Samorządność - widzieć, rozumieć, znać"


W 2019 roku Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej będzie obchodzić 30-lecie istnienia. Z tej okazji FRDL Centrum Mazowsze wraz z FRDL Centrum Szkoleniowym w Łodzi organizuje Konkurs pn. „Samorządność – widzieć, rozumieć, znać”, którego ideą jest promowanie wartości samorządności oraz demokracji, stanowiących podstawę działalności Fundacji w Polsce i na świecie.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter