Image layer

30 lat doświadczenia

84 000 przeprowadzonych szkoleń
1 700 000 przeszkolonych osób

więcej na www.frdl.org.pl

Aktualności

Kongres Przewodniczących Rad

Kongres Przewodniczących Rad


Kongres Przewodniczących Rad Miast, Gmin i Powiatów

Zapraszamy do udziału w I edycji Kongresu Przewodniczących Rad Miast, Gmin i Powiatów, organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej, który odbędzie się w dniach 20-21 marca 2020 r. w HOTELU OLYMPIC**** w Ustroniu.


logo

Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny


Ruszają konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji rozpoczynają konsultacje Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.


BLACK WEEK

Regulamin promocji BLACK WEEK-100zł na wszystko


Regulamin promocji "BLACK WEEK-100zł na wszystko"

Skrócone zasady promocji “BLACK  WEEK -100zł na wszystko” Jak skorzystać z promocji “BLACK  WEEK -100zł na wszystko”?
1. Promocja “BLACK WEEK -100 zł na wszystko” dotyczy wszystkich szkoleń ze strony internetowej www.frdl-lodz.pl
2. Promocja “BLACK  WEEK -100 zł na wszystko” nie łączy się z innymi promocjami.
4. Promocja “BLACK  WEEK -100 zł na wszystko” obowiązuje od dnia 25.11.2019 r. do 29.11.2019 r.


Europejskie Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019


9 projektów z Polski i odpowiadający za nie politycy znaleźli się w finale corocznego ogólnoeuropejskiego konkursu nagradzającego kreatywne i odważne inicjatywy polityczne. Instytut Innowacji w Polityce w tym roku przyzna nagrody już po raz trzeci. Spośród 402 zgłoszonych projektów z całej Europy jury składające się z tysiąca Europejczyków wybrało 80 finalistów.
Warszawa, 27 września 2019 r. – Nagrody za Innowację w Polityce to ogólnoeuropejskie wyróżnienie przyznawane przez Instytut Innowacji w Polityce od 2017 r. Otrzymują je najlepsze projekty polityczne, mogące służyć jako inspiracja dla innych, bez względu ich na przynależność polityczną, czy obszar którego dotyczą. W obecnej edycji wyłoniono 80 finalistów - po 10 inicjatyw w 8 kategoriach, w tym 9 projektów z Polski. 4 grudnia 2019 r. podczas uroczystej gali w centrum Berlina zostanie przyznanych 8 nagród, po jednej w każdej kategorii, dla najlepszych projektów spośród 80, które trafiły do finału.


Zabierz głos

Zabierz głos


„Zabierz głos, bo go stracisz”

13 października 2019 roku odbędą się wybory do Sejmu i Senatu RP. Udział w nich to nasze prawo i obowiązek, ale przede wszystkim wielkie święto demokracji. W ostatnich wyborach parlamentarnych z prawa głosu skorzystała nieco ponad połowa (50,9%) uprawnionych obywateli. Liczniej bierzemy udział w wyborach prezydenckich, mimo że to decyzje parlamentu mają decydujący wpływ na funkcjonowanie naszego państwa.

Fundacja Batorego już po raz dwunasty zachęca Polki i Polaków, by poszli na wybory.

Głosujmy – jeśli chcemy zachować świat swoich wartości!


KKFSekretarzy

IV KRAJOWY KONGRES SEKRETARZY


IV edycja Krajowego Kongresu Sekretarzy Jednostek Samorządu Terytorialnego, organizowanego przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajową Radę Forów Sekretarzy JST 19-20 września 2019 r. HOTEL NOVOTEL**** w Warszawie


KONKURS NA PROJEKT STATUETKI

KONKURS NA PROJEKT STATUETKI NAGRODY IMIENIA JERZEGO REGULSKIEGO


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i TUP zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na opracowanie projektu statuetki Nagrody imienia Jerzego Regulskiego.


IV edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego

NABÓR do IV edycji Nagrody imienia Jerzego Regulskiego


FRDL oraz TUP ogłaszają IV edycję Nagrody imienia Jerzego Regulskiego za wybitne osiągnięcia w kreowaniu ładu przestrzennego zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz za wzmacnianie samorządności terytorialnej.


Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019

FRDL partnerem trzeciej edycji konkursu Nagrody dla Innowacji w Polityce 2019


Europejskie Nagrody Innowacje w Polityce (Innovation in Politics Awards) przyznawane są co roku przez Instytut Innowacji w Polityce z siedzibą główną w Wiedniu. Zwycięzcy są wybierani przez jury z 47 krajów Rady Europy. Nagroda jest poświęcona stałemu rozwojowi i wzmacnianiu innowacyjnej polityki demokratycznej i administracji publicznej w Europie.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter