Image layer

SZKOLIMY OD LAT

Przeszkoliliśmy blisko 1,7 mln osób
Prowadzimy 80 forów branżowych

więcej na www.frdl.org.pl

Aktualności

Marcowe Forum Sekretarzy

Marcowe Forum Sekretarzy


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w najbliższym szkoleniu w ramach Forum Sekretarzy, które odbędzie się w dniu 4 marca 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. Przedmiotem szkolenia będzie ochrona danych osobowych w praktyce działania JST oraz dyskusja na temat nieprawidłowości występujących podczas kontroli NIK. 


Poradnik podsumowanie projektu


Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa rąk publikację Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem. Poradnik dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych (pobierz Poradnik), która jest podsumowaniem projektu „Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem”, który nasza Fundacja i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides realizowały w całym kraju przez ostatnie 22 miesiące.

POBIERZ PORADNIK
(plik pdf)


Styczniowe Forum Skarbników


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym w nowym roku szkoleniu w ramach Forum Skarbników, które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi

Przedmiotem organizowanego szkolenia będzie analiza sytuacji finansowej jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w 2016 roku. 


Styczniowe Forum Sekretarzy


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym w nowym roku szkoleniu w ramach Forum Sekretarzy, które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi

Przedmiotem organizowanego szkolenia będzie analiza sytuacji finansowej jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w 2016 roku. 


naglowek aktualnosci

Pierwsze spotkanie Forum Kadrowe


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia „Forum Kadrowego”.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w pierwszym szkoleniu w ramach nowotworzonego Forum Kadrowego, które odbędzie się w dniu 29 października 2015 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. 


naglowek aktualnosci

Październikowe szkolenie Forum Skarbników


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w najbliższym szkoleniu w ramach Forum Skarbników, które odbędzie się w dniu 27 października 2015 r.  w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. 


naglowek aktualnosci

Październikowe szkolenie Forum Sekretarzy


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w najbliższym szkoleniu w ramach Forum Sekretarzy, które odbędzie się w dniu 7 października 2015 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi.


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter