Image layer

30 lat doświadczenia

84 000 przeprowadzonych szkoleń
1 700 000 przeszkolonych osób

więcej na www.frdl.org.pl

Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej

Najbliższe spotkania w ramach Forum:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniżej zamieszczoną oferta, do udziału w organizowanych szkoleniach oraz do zrzeszenia się w ramach Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej.


Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej: Obowiązki i odpowiedzialność właściciela/zarządcy nieruchomości w świetle prawa i orzecznictwa

Data: 02 kwietnia 2020r.
Miejsce szkolenia: FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi

 


O Forum:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia „Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej”.

Powołane Forum będzie organizacją o charakterze konsultacyjno – szkoleniowym. Działalność Forum przyczyni się m.in. do: doskonalenia poziomu i sprawności funkcjonowania jednostek reprezentowanych przez członków Forum, wymiany informacji i doświadczeń oraz promowania dobrych praktyk wśród zrzeszonych w Forum osób. Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej realizuje swoje cele poprzez cyklicznie dobywające się szkolenia, dyskusje problemowe, konsultację oraz wymianę doświadczeń pracowników wydziałów/referatów/jednostek gospodarki nieruchomościami i  gospodarki mieszkaniowej  województwa łódzkiego.

Zapraszamy Państwa do zrzeszania się w ramach Forum Gospodarki Nieruchomościami i Gospodarki Mieszkaniowej i udziału w organizowanych przez FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi szkoleniach.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter