Image layer

30 lat doświadczenia

84 000 przeprowadzonych szkoleń
1 700 000 przeszkolonych osób

więcej na www.frdl.org.pl

Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

Najbliższe spotkania w ramach Forum:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniżej zamieszczoną oferta, do udziału w organizowanych szkoleniach oraz do zrzeszenia się w ramach Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych.


Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych: Przygotowanie do kontroli prowadzonej przez Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Data: 24 kwietnia 2020r.
Miejsce szkolenia: FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi

 


O Forum:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia „Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych”.

Powołane Forum będzie organizacją o charakterze konsultacyjno – szkoleniowym. Działalność Forum przyczyni się m.in. do: doskonalenia poziomu i sprawności funkcjonowania jednostek reprezentowanych przez członków Forum, wymiany informacji i doświadczeń oraz promowania dobrych praktyk wśród zrzeszonych w Forum osób. Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych realizuje swoje cele poprzez cyklicznie dobywające się szkolenia, dyskusje problemowe, konsultację oraz wymianę doświadczeń pomiędzy Inspektorami Ochrony Danych Osobowych  instytucji województwa łódzkiego.

Zapraszamy Państwa do zrzeszania się w ramach Forum Inspektorów Ochrony Danych Osobowych i udziału w organizowanych przez FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi szkoleniach.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter