Image layer

SZKOLIMY OD LAT

Przeszkoliliśmy blisko 1,7 mln osób
Prowadzimy 80 forów branżowych

więcej na www.frdl.org.pl

Forum Przewodniczący Rad

Najbliższe spotkania w ramach Forum:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniżej zamieszczoną oferta, do udziału w organizowanych szkoleniach oraz do zrzeszenia się w ramach Forum Przewodniczących Rad.
 

Forum Przewodniczących Rad: Status przewodniczącego rady (sejmiku) w praktyce funkcjonowania samorządu terytorialnego w kadencji 2018-2023

Data: 07 września 2019r.
Miejsce szkolenia: FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi

 


O Forum:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia „Forum Przewodniczących Rad”.

Powołane Forum będzie organizacją o charakterze konsultacyjno – szkoleniowym. Działalność Forum przyczyni się m.in. do: doskonalenia poziomu i sprawności funkcjonowania jednostek reprezentowanych przez członków Forum, wymiany informacji i doświadczeń oraz promowania dobrych praktyk wśród zrzeszonych w Forum osób. Forum Przewodniczących Rad realizuje swoje cele poprzez cyklicznie dobywające się szkolenia, dyskusje problemowe, konsultację oraz wymianę doświadczeń pracowników wydziałów/referatów organizacyjno-kadrowych w jednostkach samorządu terytorialnego województwa łódzkiego.

Zapraszamy Państwa do zrzeszania się w ramach Forum Przewodniczących Rad i udziału w organizowanych przez FRDL Centrum Szkoleniowe w Łodzi szkoleniach.

Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter