Image layer

SZKOLIMY OD LAT

Przeszkoliliśmy blisko 1,7 mln osób
Prowadzimy 80 forów branżowych

więcej na www.frdl.org.pl

Aktualności

Marcowe Forum Skarbników FRDL ŁÓDŹ

Marcowe Forum Skarbników


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału szkoleniu w ramach Forum Skarbników, które odbędzie się w dniu 18 marca 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. Przedmiotem szkolenia będzie dyskusja dotycząca Funduszy Europejskich dla samorządów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 - 2020.


Marcowe Forum Sekretarzy

Marcowe Forum Sekretarzy


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w najbliższym szkoleniu w ramach Forum Sekretarzy, które odbędzie się w dniu 4 marca 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. Przedmiotem szkolenia będzie ochrona danych osobowych w praktyce działania JST oraz dyskusja na temat nieprawidłowości występujących podczas kontroli NIK. 


Poradnik podsumowanie projektu


Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa rąk publikację Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem. Poradnik dla jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych (pobierz Poradnik), która jest podsumowaniem projektu „Zlecamy pożytecznie, wydajemy z pożytkiem”, który nasza Fundacja i Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides realizowały w całym kraju przez ostatnie 22 miesiące.

POBIERZ PORADNIK
(plik pdf)


Styczniowe Forum Skarbników


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym w nowym roku szkoleniu w ramach Forum Skarbników, które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi

Przedmiotem organizowanego szkolenia będzie analiza sytuacji finansowej jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w 2016 roku. 


Styczniowe Forum Sekretarzy


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Sekretarzy Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w pierwszym w nowym roku szkoleniu w ramach Forum Sekretarzy, które odbędzie się w dniu 22 stycznia 2016 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi

Przedmiotem organizowanego szkolenia będzie analiza sytuacji finansowej jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w 2016 roku. 


naglowek aktualnosci

Pierwsze spotkanie Forum Kadrowe


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi ma zaszczyt zaprosić Państwa do współtworzenia „Forum Kadrowego”.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w pierwszym szkoleniu w ramach nowotworzonego Forum Kadrowego, które odbędzie się w dniu 29 października 2015 r. w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. 


naglowek aktualnosci

Październikowe szkolenie Forum Skarbników


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Szkoleniowe w Łodzi oraz Zarząd Forum Skarbników Samorządów Lokalnych Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają do udziału w najbliższym szkoleniu w ramach Forum Skarbników, które odbędzie się w dniu 27 października 2015 r.  w siedzibie FRDL Centrum Szkoleniowego w Łodzi. 


Chcesz być na bieżąco z ofertą szkoleniową?

Zapisz się na newsletter